قوانين و مقررات

قوانین و مقررات

توجه: ورود کاربران به وب‏‌سایت آموزش پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات آموزشی است. توجه داشته باشید که ثبت دوره آموزشی نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر خواهد بود.


قوانین عمومی


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب‏‌سایت آموزش پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های آموزش از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد آموزش برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه آموزش را در پروفایل خود لغو کنند.
همچنین ممکن است آموزش برای برخی کاربران خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی


- آموزش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
- آموزش متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آموزش ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
- همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آموزش جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آموزش پژوهشکده گیاهان دارویی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت، علائم تجاری ثبت شده، محتوای دوره آموزشی نیز در انحصار آموزش پژوهشکده گیاهان دارویی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
- در صورت استفاده از هر یک از خدمات وب سایت آموزش پژوهشکده گیاهان دارویی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است
.

 

نام کاربری و رمز عبور:

 • استفاده شما از بخشهای مختلف این وب سایت ممکن است نیاز به ثبت نام، کلمه رمز عبور و یا نام کاربری داشته باشد، با موافقت قوانین و مقررات سایت مرکز آموزشی پژوهشکده گیاهان دارویی شما قبول می کنید، که به تنهایی مسئول حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی خود هستید.
 • هم چنین اگر به هر دلیلی متوجه سرقت اطلاعات مربوطه به رمز عبور و یا نام کاربری خود شده اید، به طور حتم ما را در جریان قرار دهید.
 • لازم به ذکر است که شما به عنوان یک کاربر فقط حق ورود به داخل وب سایت را دارید، و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه از ادامه فعالیت در وب سایت منع خواهید شد.

 

نكات ضروري جهت ثبت ‌نام

 • توجه داشته باشيد كه دقيقاً براساس اطلاعات وارده در فرم ثبت نام در كلاس‌ مربوطه ثبت نام خواهيد شد لذا خواهشمند است در درج اطلاعات فرم نهايت دقت را مبذول فرمائيد.
 • تأكيد مي‌نمايد كه هنگام ثبت‌نام، در تعيين دوره (دوره ها) مورد نظر و ساعات كلاس‌ها دقت لازم را مبذول داريد، در غير اين صورت آموزش از تغيير درس يا تعويض ساعات كلاس جداً معذور است.
 • تشكيل كلاس‌ها منوط به احراز حد نصاب لازم جهت تشكيل كلاس مي‌باشد.
 • حداكثر زمان غيبت موجه در هر درس یک پنجم ساعات آن درس مي‌باشد، در غير اين صورت فراگیر از شركت در آزمون پايان دوره و صدور گواهينامه در دوره‌هاي آزاد محروم خواهد شد.
 •  

شرط موفقيت در دوره و دريافت گواهينامه

 • شرط موفقيت در هر دوره، كسب حداقل نمره 70 از 100 مي‌باشد.
 • فراگیران محترم مي‌توانند پس‌از اتمام دوره و احراز نمره قبولي جهت اعلام درخواست صدور گواهينامه پايان‌دوره به آموزش مراجعه نمايند.
 • درصورت مفقود يا مخدوش شدن گواهينامه، صدور گواهينامه المثني مقدور نمي‌باشد.

استرداد شهريه

 • در صورتيكه انصراف يا تغيير كلاس در روز ثبت نام ( تا قبل از پايان وقت اداري) باشد شهريه کسر نمي‌شود.

- درصورت انصراف حداكثر تا يك‌روز پيش‌از شروع كلاس 70% شهريه از سوي واحد مالی مسترد مي‌گردد.
- انصراف در روز شروع کلاس و حداکثر تا یک روز قبل از گذشت 30% کل ساعات کلاس: استرداد 60% شهریه
- درصورت انصراف پس از گذشت 20% کل ساعات درس ، هيچ مبلغي مسترد نخواهد شد
.

روش انصراف

فراگیر گرامی در صورتی که پس از انجام ثبت نام و پرداخت شهريه به هر دليلی تقاضای انصراف داشتيد می توانيد با مراجعه حضوری به آموزش اقدام کنيد تا بر اساس آئين نامه فوق و شرايط انصراف در خواست شما مورد رسيدگی قرار گیرد.
 

شرایط ثبت نام

شرایط سنی: کودکان 7 تا 12 سال، نوجوانان 12 تا 15 سال و بزرگسالان 15 سال تمام به بالا
رعایت کامل حجاب اسلامی الزامی و استفاده از پوشش مقنعه برای کلیه فراگیران خواهر الزامی است
.
استعمال دخانیات در فضای واحد آموزشی ممنوع می باشد .
عدم استفاده از تلفن همراه در کلاس

عدم ضبط و مستند سازی محتوای کلاس با استفاده از دوربین، گوشی تلفن همراه، رکوردر و ....
حضور به موقع و بدون تاخیر در کلاس (اساتید مجاز به محاسبه تاخیرهای غیر مجاز و بیش از حد بعنوان غیبت هستند)
نداشتن بیش از 2 جلسه غیبت متوالی یا چهار جلسه نامتوالی
عدم ایجاد مزاحمت برای همسایگان با پارک اتومبیل مقابل منزل ایشان (درصورت بروز هرگونه مشکل آموزش هیچ گونه مسئولیتی ندارد)
توجه به قوانین و مطالب موجود در بردهای اطلاع رسانی،سایت و کانالهای ارتباطی
حفظ و نگهداری قبوض ثبت نام تا پایان ترم مربوطه و اخذ گواهی پایان دوره.

 

شهر تهران-محله جمالزاده-خیابان جمالزاده شمالی-خیابان فرصت شیرازی-پلاک 43-طبقه دوم-واحد 6 - تهران - میدان انقلاب خیابان جمالزاده شمالی خیابان فرصت غربی پلاک 43 ----- کد پستی:1419815477 19-34764010-026 ------ 34764017-026 ------ 66561050-021